Papierové kúzlenie

Interdrought2020.com Papierové kúzlenie Image
Hledáte knihu Papierové kúzlenie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Katalin Sztanevné Rácz? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Táto zbierka kreatívnych nápadov obsahuje takmer 60 rôzných predlôh, medzi ktorými nájete modely vzťahujúce sa na jednotlivé ročné obdobia a sviatky a okrem toho ešte mnoho ďalších jedinečných výtvorov.Pri práci vám pomôže fotopostup krok za krokom s názornými fotografiami a presným popisom. budete pri tom potrebovať už iba farebné papiere a dve šikovné ruky.

NÁZEV SOUBORU: Papierové kúzlenie.pdf

AUTOR: Katalin Sztanevné Rácz

ISBN: 9788089742431

VELIKOST SOUBORU: 7,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vyberte si z našich návrhov čo všetko môžeme z papiera vytvoriť skladaním, strihaním a lepením. Obrázok si môžete uložiť kliknutím na ikonku pri náhľade (len pre prihlásených).

Kniha Kúzlenie s papierom iba za 5,00 € v internetovom kníhkupectve Knihy pre každého. ... trojrozmerné nádoby, rámčeky na obrázky, papierové zvieratká, vzorované papiere, to všetko a mnohé ďalšie úžasné vecičky, ktorými si môžete skrášliť domov čakajú len na to, aby sa do nich pustili malí kreatívci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY