Trénink dětí a mládeže ve volejbalu

Interdrought2020.com Trénink dětí a mládeže ve volejbalu Image
Trénink dětí a mládeže ve volejbalu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Buchtel. Přečtěte si s námi knihu Trénink dětí a mládeže ve volejbalu na interdrought2020.com
Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu. Z hlediska věku zahrnuje děti od šesti do dvanácti let a mládež od dvanácti let (u děvčat do sedmnácti let a u chlapců do osmnácti let)./Úvod tvoří vybrané pasáže z pravidel všech pěti druhů minivolejbalu a šestkového volejbalu. V následujících kapitolách se pokračuje charakteristikou herních systémů, kombinací a činností jednotlivce ve volejbalu, jejich nácvikem a tréninkem s příklady průpravných a herních cvičení a druhů hry, které je možné použít pro trénink. Každá z kapitol je zakončena diagnostikou herních a volejbalových dovedností. Celý text je doplněn názornými schématy, kinogramy a fotografiemi.Publikace navazuje na učebnice Teorie a didaktika volejbalu a Trénink volejbalu, s nimiž tvoří celek pomáhající přispět k získání teoretických vědomostí a praktických didaktických znalostí pro nácvik a zdokonalování v tréninku zájemců o volejbal. Učebnice je určena především posluchačům studia sportovních her se specializací na volejbal na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, učitelům, trenérům a cvičitelům mládeže.

NÁZEV SOUBORU: Trénink dětí a mládeže ve volejbalu.pdf

AUTOR: Jaroslav Buchtel

ISBN: 9788024638119

VELIKOST SOUBORU: 5,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Trénink dětí a mládeže ve volejbalu E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: PDF - Social DRM Jaroslav Buchtel. Předkládaná publikace si klade za úkol přinést volejbalové veřejnosti širší poznatky z oblasti teorie a praxe tréninku dětí a mládeže ve volejbalu.

Informace o nové knize pro nácvik a trénink volejbalu mládeže. V měsíci prosinci 2017 vydalo nakladatelství KAROLINUM knihu "Trénink dětí a mládeže ve volejbalu".Jejím autorem je doc. PhDr. Jaroslav Buchtel, CSc., dlouholetý učitel na katedře sportovních her FTVS UK.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY