Plaménky

Interdrought2020.com Plaménky Image
Plaménky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Plaménky na interdrought2020.com
Pěstování plaménků není vůbec obtížné. V táto příručce najdete návrhy na využití plaménků ve velkých i malých zahradách. Pomocníkem vám budou příklady osvědčených kombinací s jinými rostlinami a portréty nejkrásnějších druhů a odrůd. Rady odborníka vám dají odpovědi na všechny vaše otázky o pěstování, množení a řezu plaménků. Vše je srozumitelně podané i pro zahradnického začátečníka. Kniha obsahuje 80 barevných fotografií a 25 kreseb.

NÁZEV SOUBORU: Plaménky.pdf

AUTOR: none

ISBN: 807236166X

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

STÁHNOUT ČÍST

Plaménky se krásně kombinují s popínavými růžemi, případně se mohou pnout po stromě s vysokým holým kmenem. Už dvouletý plamének je v nádobě mimořádně působivý. Vysvětlivky - K9-K12 = průměr kulatého květináče resp. délka obvodové hrany hranatého květináče v cm; C1-C5 = objem květináče v litrech

Floxy (Plaménky) Plaménky, ale častěji se nazývají floxy známe ze zahrádek našich babiček. Jejich pěstování zvládne i úplný začátečník a bude odměněn pestrými květy. Prospívat budou v každém koutě, kde mají alespoň trochu světla. Jsou plně mrazuvzdorné a libují si v humózní půdě.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY