Vychováváme děti a rosteme s nimi

Interdrought2020.com Vychováváme děti a rosteme s nimi Image
Trávit čas knihou Vychováváme děti a rosteme s nimi! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vychováváme děti a rosteme s nimi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Vychováváme děti a rosteme s nimi respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovat a bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování.

NÁZEV SOUBORU: Vychováváme děti a rosteme s nimi.pdf

AUTOR: Naomi Aldortová

ISBN: 9788072522873

VELIKOST SOUBORU: 10,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ke knize "Vychováváme děti a rosteme s nimi" doporučujeme také: Jak žít a nezbláznit se Pekařová, Lidmila Cena: 191 Kč Koncept kontinua Liedloffová, Jean Cena: 196 Kč Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel Jonasson, Jonas Cena: 279 Kč Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, 2. rozšířené vydání ...

1 Vychováváme děti a rosteme s nimi Naomi Aldort ... Rozhovor s Naomi Aldort (2. část) - Duration: ... Hry pro děti - Duration: 1:10:33. Deskofobie 10,207 views.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY