Japonské letadlové lodě z období II. světové války

Interdrought2020.com Japonské letadlové lodě z období II. světové války Image
Trávit čas knihou Japonské letadlové lodě z období II. světové války! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Japonské letadlové lodě z období II. světové války a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Japonci byli jedni z prvních po Anglii, kteří pochopili důležitost letadlových lodí. Avšak na rozdíl od Angličanů, kteří letadlové lode považovali za doplňková plavidla, převážně k průzkumu, Japonci hned od počátku svá plavidla projektovali s úkolem úderných jednotek.

NÁZEV SOUBORU: Japonské letadlové lodě z období II. světové války.pdf

AUTOR: Jan Pavlík

ISBN: 8085280981

VELIKOST SOUBORU: 6,45 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kdo aspoň občas sleduje námořní novinky, toho to nepřekvapí. Japonské lodě třídy Izumo přezbrojí z vrtulníků na stíhačky F-35B Lightning II. Japonsko tak získá první letadlové lodě od druhé světové války. Jejich použitelnost v boji bude však omezená. Ostatně jako u jiných plavidel podobné velikosti.

Japonské letadlové lodě z období II. sv. války - Monografie válečných lodí 2003, J. Pavlík. Japonci byli jedni z prvních po Anglii, kteří pochopili důležitost letadlových lodí. Avšak na rozdíl od Angličanů, kteří letadlové lodě považovali za doplňková plavidla, převážně k průzkumu, Japonci hned od počátku svá ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY