Cvičenie s kruhom

Interdrought2020.com Cvičenie s kruhom Image
Trávit čas knihou Cvičenie s kruhom! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Cvičenie s kruhom a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Revolučný pohybový program zložený z päťdesiatich rôznych prvkov, pomocou ktorých si vytvarujete štíhlu postavu, zlepšíte rovnováhu a začnete sa cítiť sexi. Pri cvičení s kruhom si posilníte každý sval, zlepšíte ohybnosť a koordináciu, zosilniete a získate lepšiu kondíciu. Súčasťou knihy je aj 50-minútové inštruktážne DVD:

NÁZEV SOUBORU: Cvičenie s kruhom.pdf

AUTOR: Christabel Zamorová

ISBN: 9788055123554

VELIKOST SOUBORU: 6,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Slúži na mnohé relaxačné aj posilňovacie pozície. Vďaka pravidelnému cvičeniu s jóga kruhom môžete spevniť svoje telo a účinne rozmasírovať stuhnuté svaly. Cvičenie s kruhom výrazne zlepšuje flexibilitu svalov, uvoľňuje svalové napätie a zlepšuje krvný obeh.

Cvičenie s HULA HOOP kruhom je zábava. Základ je, aby ste krúžili kruhom okolo pásu. Niektorým to ide hneď veľmi jednoducho, iní sa to naopak nejakú dobu učia. Viete, koľko svalov Vám pri tomto fitnes cvičení pracuje? Až 30 svalov na Vašom tele!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY