Abeceda

Interdrought2020.com Abeceda Image
Abeceda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiří Žáček. Přečtěte si s námi knihu Abeceda na interdrought2020.com
Abeceda Domácí slabikář provede malé čtenáře celou abecedou. S každým písmenem si děti spojí věci kolem sebe, které k němu patří. Vše ze světa přírody a lidí, co kdo dělá a co kdo umí a také každé slovo začíná nějakým písmenem abecedy. Tak se dá každé písmeno dobře poznat a zapamatovat v básničkách, říkankách, hádankách i podle barevných obrázků Olgy Ptáčkové.Básničky, říkanky a hádanky s barevnými obrázky přidávají ke každému písmenu jeho slova a ta slova se spojují v řeč, která se dá číst a psát.Až si zahrajete s domácím slabikářem hru na abecedu, která z písmen skládá různá slova, budete znát i tuto básničku:A B E C E D AVolám tátu, mámu, dědu:Já už umím abecedu.Mami, tati, to jsem rád -já už umím číst a psát!

NÁZEV SOUBORU: Abeceda.pdf

AUTOR: Jiří Žáček

ISBN: 9788072443260

VELIKOST SOUBORU: 9,79 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hrvatska abeceda jedna je od mnogih koje se temelje na latiničnome pismu i prema prva četiri slova toga pisma (a, be, ce, de) zovu abecedom. Abeceda se razlikuje od jezika do jezika, koji imaju i drukčiji red slova, zato govorimo o posebnoj abecedi hrvatskoga jezika.Osim hrvatskoga, ovo pismo koriste i srpski, bošnjački i crnogorski jezik, a inačice ove abecede koriste slovenski jezik te ...

Abeceda Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY