Pravda o afére Harryho Queberta

Interdrought2020.com Pravda o afére Harryho Queberta Image
Trávit čas knihou Pravda o afére Harryho Queberta! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pravda o afére Harryho Queberta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jeden z najlepších románov roku 2012Úspešný mladý spisovateľ Marcus Goldman prechádza tvorivou krízou, písanie sa mu nedarí, zato termín odovzdania rukopisu súri čoraz väčšmi. Obráti sa teda na svojho bývalého profesora Harryho Queberta – aj on je slávnym spisovateľom, no žije už v ústraní na vidieku.Profesor pozve Marcusa k sebe, debatujú o živote, o písaní, až kým vidiecku idylku nenaruší udalosť, čo všetko zvráti: Queberta obvinia z vraždy dievčaťa, ktoré je nezvestné už tridsať rokov, a jeho mŕtvolu nájdu zakopanú pred profesorovým domom. Marcus je presvedčený o nevine svojho mentora, namiesto písania sa pustí do pátrania.Kniha bola ocenená Veľkou cenou Francúzskej akadémie a tiež postúpila do užšieho výberu prestížnej Goncourtovej ceny.

NÁZEV SOUBORU: Pravda o afére Harryho Queberta.pdf

AUTOR: Joël Dicker

ISBN: 9788055608969

VELIKOST SOUBORU: 7,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Pravda o afére Harryho Queberta, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Pravda o afére Harryho Queberta.

Joël Dicker sa narodil v Ženeve v roku 1985 a je literárne činný už od svojich desiatich rokov. Prvý román však vydal až v roku 2010 (Poslední dny našich otců). Za druhý román (Pravda o případu Harryho Queberta) získal v roku 2012 Veľkú cenu francúzskej akadémie za román a cenu Prix Goncourt des Lycéens.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY