Vklady do obchodních společností

Interdrought2020.com Vklady do obchodních společností Image
Vklady do obchodních společností je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bohumil Prudík. Přečtěte si s námi knihu Vklady do obchodních společností na interdrought2020.com
Publikace se zabývá problematikou vkladů do kapitálových společností, převodu obchodního podílu, vypořádání z titulu majetkové účasti na kapitálové společnosti a prodejem podniku nebo jeho části. Autoři vycházejí z konkrétních problémů, se kterými se setkávají při přednáškové činnosti a z praxe daňových poradců, a snaží se vysvětlit poměrně složitou oblast jasně, přehledně a ze širokého úhlu – jak právního tak i účetního a daňového. Upozorňují na různá úskalí, která vyplývají z několikrát novelizovaných právních i účetních předpisů. Zpracovali toto aktuální téma z pohledu všech daní, z pohledu vkladatele i nabyvatele, z pohledu prodávajícího i kupujícího. Text je doplněn i řadou názorných příkladů. Publikace je praktickou pomůckou pro daňové poradce, účetní, podnikatele, ale i pracovníky státní správy a právníky.

NÁZEV SOUBORU: Vklady do obchodních společností.pdf

AUTOR: Bohumil Prudík

ISBN: 8024713659

VELIKOST SOUBORU: 5,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Typy obchodních společností Osobní společnosti. Osobní obchodní společnosti jsou vhodné spíše pro menší a střední formy podnikání, nepočítají s rozsáhlými a složitými podnikatelskými aktivitami, které by vyžadovaly velké zdroje kapitálu a jeho intenzivní nasazení.

Vklady do obchodních společností od Bohumil Prudík v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY