Vklady do obchodních společností

Interdrought2020.com Vklady do obchodních společností Image
Hledáte knihu Vklady do obchodních společností? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Bohumil Prudík? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Publikace se zabývá problematikou vkladů do kapitálových společností, převodu obchodního podílu, vypořádání z titulu majetkové účasti na kapitálové společnosti a prodejem podniku nebo jeho části. Autoři vycházejí z konkrétních problémů, se kterými se setkávají při přednáškové činnosti a z praxe daňových poradců, a snaží se vysvětlit poměrně složitou oblast jasně, přehledně a ze širokého úhlu – jak právního tak i účetního a daňového. Upozorňují na různá úskalí, která vyplývají z několikrát novelizovaných právních i účetních předpisů. Zpracovali toto aktuální téma z pohledu všech daní, z pohledu vkladatele i nabyvatele, z pohledu prodávajícího i kupujícího. Text je doplněn i řadou názorných příkladů. Publikace je praktickou pomůckou pro daňové poradce, účetní, podnikatele, ale i pracovníky státní správy a právníky.

NÁZEV SOUBORU: Vklady do obchodních společností.pdf

AUTOR: Bohumil Prudík

ISBN: 8024713659

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Přidat do nákupního seznamu » Kliknutím na tlačítko zařadíte knihu do seznamu k pozdějšímu nákupu. Přidat do seznamu přání » Přejete si dostat určitou knihu? Přidejte ji do seznamu přání a zašlete jej svým známým. Přidat do přečtených knih » Máte již přečtenou danou knihu?

Nepeněžité vklady do obchodních společností Abstract: Vklad je jednak pojmem označujícím vkladovou povinnost, a jednak pojmem, který označuje majetkový základ pro stanovení podílu společníka na společnosti.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY