Matematika 3 pre prvý stupeň základných škôl (učebnica)

Interdrought2020.com Matematika 3 pre prvý stupeň základných škôl (učebnica) Image
Hledáte knihu Matematika 3 pre prvý stupeň základných škôl (učebnica)? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Janka Striežovská? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu.Učebnica zo súboru Matematika 3 obsahujúceho dva pracovné zošity a jednu učebnicu. Materiály sú spracované tak, aby sa navzájom dopĺňali a práca s nimi bola čo najjednoduchšia. Systém práce predpokladá, že žiaci sa s matematickou problematikou oboznámia najprv v pracovnom zošite a potom si môžu pomocou učebnice učivo precvičiť, resp. rozšíriť o ďalšie súvislosti.Učebnica je rozdelená na aritmetickú a geometrickú časť. Strany učebnice dopĺňajú vysvetlenia z pracovného zošita a ponúkajú rôzne úlohy na precvičenie a upevnenie učiva. Sú tu aj strany, ktoré podrobnejšie vysvetľujú kompetencie, ktoré sa v pracovnom zošite využívajú.V učebnici sú zaradené aj tematické bloky úloh, ktoré žiaci riešia priebežne podľa svojich schopností. Nie je potrebné, aby žiaci riešili tieto úlohy naraz. V polovici a na konci učiva aritmetiky sa nachádza séria úloh Zhrnutie. Tieto úlohy môžu poskytnúť informáciu o zvládnutí niektorých kľúčových typov úloh. Postupy a možnosti práce podrobnejšie vysvetľujeme v metodických komentároch.

NÁZEV SOUBORU: Matematika 3 pre prvý stupeň základných škôl (učebnica).pdf

AUTOR: Janka Striežovská

ISBN: 9788081460777

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Matematika 3. pre prvý stupeň základných škôl(Miroslav Belic) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Kniha Matematika 3 pre prvý stupeň základných škôl (učebnica) iba za 4,79 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY