Jak bydlet a podnikat v nájmu

Interdrought2020.com Jak bydlet a podnikat v nájmu Image
Trávit čas knihou Jak bydlet a podnikat v nájmu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak bydlet a podnikat v nájmu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha slouží jako praktická pomůcka zejména pro pronajímatele a nájemce při uzavíraní smluv a řešení sporů, uvádí odpovědi na nejčastější otázky vyplývající z praxe, uvnitř naleznete i praktické vzory smluv a podání.Jako jediná na trhu obsahuje komplexní a ucelený přehled informací z občanského zákoníku pro vlastníky nemovitostí, pronajímatele, správce bytových fondů, BD a SVJ, nájemce, zástupce úřadů měst a obcí spravující bytové fondy, podnikatele a další se zájmem o problematiku nájemního práva. Je praktickou příručkou, nabízí ucelený přehledprávní úpravy v oblasti nájemního bydlení a podnikání v nájmu.

NÁZEV SOUBORU: Jak bydlet a podnikat v nájmu.pdf

AUTOR: Lenka Veselá

ISBN: 9788027125906

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak podnikat v roce 2020. Jak na daně, pojištění a evidence OSVČ ... * Jsme-li OSVČ s činností hlavní nebo OSVČ s činností vedlejší, ale v březnu a dubnu bez zaměstnání, můžeme požádat o kompenzační bonus 25 tisíc Kč za období část března až duben. Nejpozději do konce června.

Srovnání cen Jak bydlet a podnikat v nájmu. Nejlevnější e-shop patro.cz. Cena 252 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY