Interní propedeutika

Interdrought2020.com Interní propedeutika Image
Trávit čas knihou Interní propedeutika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Interní propedeutika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přehledná a praktické učebnice, určená především pro studující všeobecného lékařství, vychází již ve druhém, přepracovaném a rozšířeném vydání. Text je doplněn velkým počtem didakticky orientovaných obrázků a schémat, které usnadní orientaci a pomohou k zapamatování klíčových faktů.Řada klíčových kapitol byla autory přepracována a doplněna – mj. kapitoly Vyšetření v kardiologii, Vyšetření v pneumologii, Vyšetřené v hematologii nebo Vyšetření v revmatologii.Kniha vychází v moderní a nově upravené grafické podobě.

NÁZEV SOUBORU: Interní propedeutika.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788020446459

VELIKOST SOUBORU: 7,54 MB

STÁHNOUT ČÍST

Interní propedeutika Výuka předmětu Interní propedeutika probíhá v zimním semestru 3. ročníku; sestává z přednášek a stáží a je zakončena zkouškou. Přednášky se konají v pondělí od 12:30 do 14:00 v posluchárně 3. interní kliniky (U nemocnice 1, mezipatro, vstup z hlavního schodiště).

Interní propedeutika.Edited by Pavel Klener. 1. vyd. Praha: Univerzita Karlova - Vydavatelství Karolinum, 1992. 266 s. ISBN 80-7066-542-4. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS

SOUVISEJÍCÍ KNIHY