Mlieko a med + Slnko a jeho kvety

Interdrought2020.com Mlieko a med + Slnko a jeho kvety Image
Trávit čas knihou Mlieko a med + Slnko a jeho kvety! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mlieko a med + Slnko a jeho kvety a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kolekcia úspešných básnických zbierokMlieko a med: Mlieko a med je zbierka poézie a prózy o láske, strate, traumách, zneužívaní, uzdravovaní a ženskosti. Je rozdelená do štyroch kapitol a každá z nich plní inú úlohu. Vyrovnáva sa s rôznymi bolesťami. Lieči rôzne zármutky. Mlieko a med berie čitateľov na cestu najtrpkejších momentov a hľadá v nich niečo sladké, pretože sladkosť je všade, ak máte vôľu vidieť ju.Slnko a jeho kvety: Po celosvetovo úspešnej básnickej zbierke Mlieko a med prichádza Rupi Kaur s ďalšou, rovnako fenomenálnou zbierkou Slnko a jeho kvety. Nájdete v nej básne o búrlivej a transcendentnej ceste rastu a zahojenia. O pocte predkom a vlastným koreňom. O opustení samej seba, násilnom vyhostení a znovuobjavení domova vo svojom vnútri. A oslavu lásky vo všetkých podobách. V piatich kapitolách, doplnených o autorkine ilustrácie, rozpráva slnko a jeho kvety príbeh vädnutia, opadávania, zakoreňovania, rastu a rozkvitania.

NÁZEV SOUBORU: Mlieko a med + Slnko a jeho kvety.pdf

AUTOR: Rupi Kaur

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 8,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rupi Kaur: Slnko a jeho kvety - Už nezostalo nič, pre čo sa treba strachovať. Slnko a jeho kvety sú tuTitul je dostupný aj v kolekcii za skvelú cenu!Po celosvetovo úspešnej básnickej zbierke Mlieko a med prichádza Rupi Kaur s ďalšou... ur s ďalšou, rovnako fenomenálnou zbierkou Slnko a jeho kvety.Nájdete v nej básne o búrlivej a transcendentnej ceste rastu a zahojenia.

Po celosvetovo úspešnej básnickej zbierke mlieko a med prichádza Rupi Kaur s ďalšou, rovnako fenomenálnou zbierkou slnko a jeho kvety.. Nájdete v nej básne o búrlivej a transcendentnej ceste rastu a zahojenia. O pocte predkom a vlastným koreňom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY