Bůh a peníze

Interdrought2020.com Bůh a peníze Image
Bůh a peníze je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jochen Zeitz. Přečtěte si s námi knihu Bůh a peníze na interdrought2020.com
Benediktinský mnich a špičkový manažer diskutují o tématech dnešního světa, která se týkají nás všech: úspěch a odpovědnost, ekonomika a blahobyt, kultura a hodnoty – zkrátka Bůh, peníze a svědomí. Sešly se tu dvě mimořádné vůdčí osobnosti ze světů tak odlišných, jako jsou klášterní klauzura a top management nadnárodní firmy. Něco však mají společného. Anselm Grün je sice především mnich a teolog, ale v opatství Münsterschwarzach má na starosti ekonomický chod rozsáhlého kláštera a řídí stovky jeho zaměstnanců. Jochen Zeitz byl 19 let vrcholným manažerem sportovní a lifestylové firmy Puma, který v posledních letech přesouvá svůj zájem na životní prostředí a principy trvale udržitelného rozvoje. Jejich názory a postoje nejsou jen prezentací osobních pohledů a zkušeností, ale burcují nás k tomu, abychom pomohli vytvářet svět, kde nevládne jen zákon džungle.

NÁZEV SOUBORU: Bůh a peníze.pdf

AUTOR: Jochen Zeitz

ISBN: Q101714

VELIKOST SOUBORU: 2,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Bůh a peníze -- Dialog mnicha s manažerem - Anselm Grün; Jochen Zeitz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.

Bůh a peníze - Dialog mnicha s manažerem Autor Anselm Grün, Jochen Zeitz. Dialog mnicha s manažerem Benediktinský mnich a špičkový manažer diskutují o tématech dnešního světa, která se týkají nás všech: úspěch a odpovědnost, ekonomika a blahobyt, kultura a hodnoty - zkrátka Bůh, peníze a svědomí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY