A boh stvoril muža...

Interdrought2020.com A boh stvoril muža... Image
Hledáte knihu A boh stvoril muža...? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Barbara Pribylincová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
B. Pribylincová debutovala v roku 1999 zbierkou krátkych próz Na brehu oceána. Potom nasledovali - novela Pri vode (VSSS, 2001), knižočka noviel Románik (VSSS, 2006). A do tretice vo Vydavateľstve Spolku slovenských spisovateľov vychádza aj jej tretia knižka - A Boh stvoril muža... - s osobitými kresbami talentovaného, iba 18-ročného študenta Súkromnej strednej školy dizajnu v Bratislave Miroslava Turtáka. O autorke sa literárny kritik A. Halvoník vyjadril: "Svižné prózy Barbary Pribylincovej vedia prekrásne a jednoducho lietať." A s ostatným minirománom A Boh stvoril muža... by si čitatelia mali sadnúť do mäkkého kresla, vyložiť nohy a uletieť spolu s rozprávačkou hriešnou aj svätou Cicíliou B., ktorá si za svoje nerozvážne úlety vypije spravodlivý kalich horkosti až do dna.

NÁZEV SOUBORU: A boh stvoril muža....pdf

AUTOR: Barbara Pribylincová

ISBN: 9788080613525

VELIKOST SOUBORU: 9,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

„Muža a ženu ich stvoril". Pod týmto titulom vydala vo februári tohto roku Kongregácia pre katolícku výchovu metodický dokument o správnom postoji rodičov, vychovávateľov a učiteľov voči ideológii gender, s podtitulom „Pre cestu dialógu o otázke genderu vo výchove".

Srovnání cen A Boh stvoril muža.... Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 83 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY