Volně padat jako ve snu

Interdrought2020.com Volně padat jako ve snu Image
Volně padat jako ve snu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Leif GW Persson. Přečtěte si s námi knihu Volně padat jako ve snu na interdrought2020.com
Třetí díl volné trilogie. Je 15. srpna 2007 a šéf Národní kriminální policie ve Švédsku, Lars Martin Johansson, dělá rozhodnutí, které bude mít obrovské důsledky: Johansson se rozhodne znovu otevřít případ vraždy ministerského předsedy O. Palma, protože se blíží dva rozhodující milníky: jeho vlastní odchod do důchodu a soudní přepis této vraždy. Původní vyšetřovací tým z případu odstoupil, a tak se Johansson rozhodne sestavit novou skupinu, v níž nechybí chytrá a empatická Jan Lewin, dále vzdělaná Lisa Mattei a akceschopná Anna Holt.

NÁZEV SOUBORU: Volně padat jako ve snu.pdf

AUTOR: Leif GW Persson

ISBN: 9788024349985

VELIKOST SOUBORU: 9,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Volně padat jako ve snu od Leif GW Persson v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Třetí díl volné trilogie. Je 15. srpna 2007 a šéf Národní kriminální policie ve Švédsku, Lars Martin Johansson, dělá rozhodnutí, které bude mít obrovské důsledky: Johansson se rozhodne znovu otevřít případ vraždy ministerského předsedy O. Palma, protože se blíží dva rozhodující milníky: jeho vlastní odchod do důchodu a soudní přepis této vraždy.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY