Objavujeme svet! Mláďatká

Interdrought2020.com Objavujeme svet! Mláďatká Image
Hledáte knihu Objavujeme svet! Mláďatká? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Nathalie Choux? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Objavovať svet zvieratiek a ich mláďat s týmto leporelom je také zábavné! Kto sa hrá u mamičky mačky? Kto sa vyliahne z vajíčok mamičky sliepky? Kto sa skrýva v teple kengurieho vrecka? Kto sa prechádza s oteckom tučniakom? Stačí len vložiť prštek do správneho otvoru, zľahka posunúť alebo otočiť v smere šípky a hneď bude váš malý objaviteľ alebo objaviteľka poznať odpovede. Leporelo je určené pre najmenšie deti od jedného roka a má pevné stránky s posuvnými prvkami, a tak si naši najmenší môžu pri prezeraní a pomenúvaní precvičiť aj jemnú motoriku.

NÁZEV SOUBORU: Objavujeme svet! Mláďatká.pdf

AUTOR: Nathalie Choux

ISBN: 9788056704042

VELIKOST SOUBORU: 10,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

MiniPÉDIA - Objavujeme svet! Mláďatká od 6,68 € z ponuky 9 e-shopov Porovnajte ceny a parametre MiniPÉDIA - Objavujeme svet! Mláďatká na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!

MiniPÉDIA - Objavujeme svet! Les; Kategórie. Detská izba (552) + Kategória Detská Izba (204) + Doplnky (66) Knižnica (1) Podložky a koberce (15) Police (7) ... Leporelo Baby Animals rozšíri vašemu bábätku slovnú zásobu o to, ako sa volajú mláďatká známych zvie..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY