Hrob tetovaného

Interdrought2020.com Hrob tetovaného Image
Hrob tetovaného je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Val McDermidová. Přečtěte si s námi knihu Hrob tetovaného na interdrought2020.com
Prudké letní lijáky bičující kopce anglického Lake Districtu odplaví staré nánosy rašeliny a obnaží bizarně tetované tělo. Spolu s ním ožije staletí starý příběh o legendárním masakru na Pitcairnu. Co když Fletcher Christian, první důstojník osudem těžce zkoušené Bounty, svou smrt pouze předstíral, aby se mohl tajně vrátit domů?V Lakelandu žije mýtus o tom, že uprchlíka ukrýval proslulý básník a zároveň Fletcherův přítel z mládí William Wordsworth a že jeho příběh využil k napsání epické básně, kterou nemohl za svého života zveřejnit, pokud nechtěl propadnout hrdlem. Odbornice na Wordsworthe Jane Greshamová chce znát pravdu. Jak zjišťuje nová fakta, začnou se kolem případu hromadit vraždy. Na půvabném pozadí anglického Lake Districtu se odehrává drama, dvě stě let stará legenda náhle začíná ohrožovat lidské životy, protože jestli báseň skutečně existuje, má hodnotu přes milion liber.

NÁZEV SOUBORU: Hrob tetovaného.pdf

AUTOR: Val McDermidová

ISBN: 8073419823

VELIKOST SOUBORU: 6,69 MB

STÁHNOUT ČÍST

Historie. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1282, kdy vsi Hrob a vedlejší Verneřice získal do svého majetku osecký klášter. Údajně v té době již stál v Hrobu i kostel - to je ovšem založeno na účelovém výkladu zmíněné listiny. V roce 1341 byla do Hrobu přeložena dálková cesta, která původně vedla přes Osek.

McDermidová Val - Hrob tetovaného , Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY