Blahoslavení, kdo vychovávají

Interdrought2020.com Blahoslavení, kdo vychovávají Image
Hledáte knihu Blahoslavení, kdo vychovávají? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Pier Giordano Cabra? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Blahoslavenství jsou srdcem Ježíšova Horského kázání, ale i jedním z ústředních bodů veškerého Jeho učení. Pier Giordano Cabra zkoumá jejich konkrétní význam v oblasti výchovy. Vyznává jejich nadčasovou platnost a čerpá z jejich obrovského potenciálu lidskosti. Obrací se především k těm, kdo se s dětmi a mládeží setkávají ve svém profesním životě, avšak inspiraci v jeho díle mohou nalézt i rodiče pro výchovu svých dětí. Autor si je vědom, že výchova je úkol nesnadný, ale právě blahoslavenství mohou vychovatele motivovat v jejich úsilí a pomoci jim, aby na své poslání pohlíželi s optimismem a s vědomím, že zasévají pro věčnost.

NÁZEV SOUBORU: Blahoslavení, kdo vychovávají.pdf

AUTOR: Pier Giordano Cabra

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 9,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Blahoslavení, kdo vychovávají - V Matoušově evangeliu je zaznamenáno „Kázání na hoře", ve kterém Ježíš svým učedníkům předává rady pro šťastný - blažený - život, kterým říkáme BLAHOSLAVENSTVÍ. Těch osm rad je mnohde tesáno do kamene, aby byly trvale na očích, jako např. na Hoře sv.

Blahoslavení, kdo vychovávají: Pier Giordano Cabra: Karmelitánské nakladatelství ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY