Kdo je to sakra Kafka?

Interdrought2020.com Kdo je to sakra Kafka? Image
Hledáte knihu Kdo je to sakra Kafka?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Lizzie Doron? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Na římské konferenci se setkávají arabsko-palestinský mírový aktivista s židovskou spisovatelkou z Tel Avivu. Jejich přátelství je od počátku velmi komplikované, plné předsudků a nedorozumění.Hledání společné řeči se zdá někdy téměř nemožné a nabízí se otázka, zda sami skutečně věří v soužití. Román o nebezpečném přátelství mezi Palestincem a Židovkou nám prostřednictvím strhujícího, čtivého vyprávění přibližuje skutečnou situaci blízkovýchodního konfliktu, o které má řada z nás poněkud zkreslené představy.Mimo jiné vysvětluje, proč jsou „knížecí rady“ z Evropy skutečnému řešení zapeklitého problému často na hony vzdálené.

NÁZEV SOUBORU: Kdo je to sakra Kafka?.pdf

AUTOR: Lizzie Doron

ISBN: 9788074073106

VELIKOST SOUBORU: 9,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

O Lizzie Doronové a jejím románu Kdo je to sakra Kafka, který u nás koncem roku vydalo nakladatelství Garamond a v Německu se již dočkal divadelní adaptace. (Autor Divadelních novin Petr Feyfar si na i-DN otevírá svůj blog.)

Kdo je to sakra kafka? Nový příspěvek od Wikan » ned 25. úno 2018 6:58:39 . Kdo je to sakra kafka? Share on Facebook; Share on Twitter; Share on Google+; Nahoru. 1 příspěvek • Stránka 1 z 1. Podobná témata.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY