Zapomenutý faraon

Interdrought2020.com Zapomenutý faraon Image
Trávit čas knihou Zapomenutý faraon! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zapomenutý faraon a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V listopadu 1922 odhalil Angličan Howard Carter vchod do hrobky Tutanchamona - faraona, který žil před více než třemi tisíci lety a dějiny na něj zapomněly. Právě tento "zapomenutý faraon" se stal takřka symbolem egyptské historie a jeho zlatá posmrtná maska, vážící přes sto kilogramů, je nejznámějším uměleckým dílem na celém světě. O Tutanchamonovi bylo napsáno bezpočtu knih, ale muž, jemuž dějiny vděčí za tak významný objev, zůstává v pozadí. Byl to Howard Carter, kdo šel vášnivě a vytrvale za svou představou, že jednou odkryje hrobku tohoto panovníka.

NÁZEV SOUBORU: Zapomenutý faraon.pdf

AUTOR: Philipp Vandenberg

ISBN: 9788024223599

VELIKOST SOUBORU: 3,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Právě tento „zapomenutý faraon" se stal takřka symbolem egyptské historie a jeho zlatá posmrtná maska, vážící přes sto kilogramů, je nejznámějším uměleckým dílem na celém světě. O Tutanchamonovi bylo napsáno bezpočtu knih, ale muž, jemuž dějiny vděčí za tak významný objev, zůstává v pozadí.

Zapomenutý faraon. Philipp Vandenberg. Hořká bída a nepopsatelné bohatství, závist, nenávist a intriky, záhadná smrt a politická vražda - to je rámec, v němž se odehrává největší archeologický objev tisíciletí: akce Tutanchamon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY