Velké dějiny zemí Koruny české XV.b

Interdrought2020.com Velké dějiny zemí Koruny české XV.b Image
Trávit čas knihou Velké dějiny zemí Koruny české XV.b! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Velké dějiny zemí Koruny české XV.b a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Autorský tým složený z významných českých historiků předkládá čtenářské veřejnosti nové obšírné zpracování našich dějin, jejichž úplné vypsání českému národu stále chybí. Monumentální, vůbec první české dějiny takového rozsahu vycházejí v osmnácti svazcích. Autoři, přestože mají nejvyšší profesionální ambice, se obracejí především na širší čtenářskou obec, jíž bude dílo sloužit jako spolehlivý zdroj poznání naší historie i jako obraz současné úrovně české historiografie. Jednotlivé svazky jsou vybaveny základním poznámkovým aparátem, zevrubnou bibliografií, bohatým obrazovým a dokumentačním materiálem a rejstříky. Čornejova kniha byla zvítězila v anketě historiků o Nejlepší historickou knihu roku 2000.

NÁZEV SOUBORU: Velké dějiny zemí Koruny české XV.b.pdf

AUTOR: Jan Kuklík

ISBN: 9788071858355

VELIKOST SOUBORU: 8,80 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Velké dějiny zemí Koruny české XV./b - Gebhart Jan, Kuklík Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velké dějiny zemí Koruny české XV./b - Gebhart Jan, Kuklík Jan.

Velké dějiny zemí Koruny české XI.a z kategorie akce, kultura a zábava, knihy, media, hobby, sport a další, tištěné knihy, naučné a odborné, společenské, humanitní vědy, dějiny, dějiny států, koupíte výhodně přes Chci.cz. Kvalitní e-shop Alza Vám doručí Velké dějiny zemí Koruny české XI.a dle Vašich požadavků.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY