Francie

Interdrought2020.com Francie Image
Trávit čas knihou Francie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Francie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V průvodci najdete:příprava na cestu do Francie podrobné informace pro řidiče rady a zkušenosti cestovatelů doprava, ubytování a stravování historie, umění a kultura turistické zajímavosti www stránky o Francii na Internetu česko – francouzský slovník s výslovností adresy a další zdroje informací místopisný rejstřík mapky a barevná příloha.

NÁZEV SOUBORU: Francie.pdf

AUTOR: Jozef Petro

ISBN: 8025102025

VELIKOST SOUBORU: 5,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Le mot Francie sous les Mérovingiens. Dès l'époque mérovingienne, on prit l'habitude de parler de « Francia » pour désigner l'ensemble du royaume des Francs [3].Le mot « Francia » apparaît chez Saint Jérôme (vers 348-420) qui la situe sur la rive droite du Rhin et sur des monnaies romaines célébrant des victoires contre ce peuple franc dont le nom signifierait libre [4], [5].

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika.Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie.Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY