Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2. část

Interdrought2020.com Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2. část Image
Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2. část je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Oldřich Odvárko. Přečtěte si s námi knihu Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2. část na interdrought2020.com
Učebnice je součástí šestidílné řady Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU, 1. až 5. část + část Posloupnosti a finanční matematika. Učebnice prohlubují a rozšiřují učivo základní školy, graficky je odlišeno povinné učivo dané osnovami od učiva nepovinného a rozšiřujícího. Po výkladu nové látky následuje vždy několik vzorových řešených příkladů a řada neřešených úloh. Jejich výsledky jsou uvedeny v závěru každého dílu.

NÁZEV SOUBORU: Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU - 2. část.pdf

AUTOR: Oldřich Odvárko

ISBN: 9788071964063

VELIKOST SOUBORU: 7,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU 2.část (Oldřich Odvárko) s 10 % slevou za 122 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Srovnání cen Matematika pro SOŠ a studijní obory SOU 2.část. Nejlevnější e-shop Antikvariát Diviš. Cena 80 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY