Nelegendy o malých inkvizitorech

Interdrought2020.com Nelegendy o malých inkvizitorech Image
Trávit čas knihou Nelegendy o malých inkvizitorech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nelegendy o malých inkvizitorech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
"Podpaměti" Josefa Mlejnka nazvané Nelegendy o malých inkvizitorech líčí šedesátá až osmdesátá léta minulého století z pohledu člověka, který je - vinou politické situace, ale i kvůli rodinným poměrům prožíval na malém městě, ve zdánlivém závětří, ale také v izolaci, vydán na,milost a nemilost nejrůznějším„malým inkvizitorům".Vzpomínky českého básníka a překladatele vyprávějí hlavně o době normalizace, kterou autor prožíval v Havlíčkově Brodě.

NÁZEV SOUBORU: Nelegendy o malých inkvizitorech.pdf

AUTOR: Josef Mlejnek

ISBN: 8086026337

VELIKOST SOUBORU: 9,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

> Nelegendy o malých inkvizitorech-16% sleva. Kniha: Nelegendy o malých inkvizitorech Autor: Josef Mlejnek st. Autor prožívá období od šedesátých do osmdesátých let v Havlíčkově Brodě. S nadsázkou popisuje normalizaci na malém městě, kde byl zdánlivě ukryt před tehdejší mocí, ale právě

Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog vybraných autorů > S > St. - Josef Mlejnek st..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY