Salón Ester

Interdrought2020.com Salón Ester Image
Trávit čas knihou Salón Ester! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Salón Ester a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bohato ilustrovaný miniromán „Salón Ester“ sa zakladá na skutočných príbehoch.Talianska jazyková verzia Salónu Ester, , Salotto Ester, vyhrala v roku 2018 PREMIO INTERNAZIONALE SPOLETO ART FESTIVAL, významné ocenenie v literárnej súťaži v talianskom meste Spoleto, Spoleto Art Festival Letterario 2018.Príbeh sa odohráva na Slovensku, desať rokov po zmene politického systému, v ktorom sa ľudia učia chápať slobodu, prijímať nové výzvy života.Hlavnou hrdinkou príbehu je empatická Ester, žena v zrelom veku. Je zosobnením človeka, ktorý na základe svojho nekonvenčného spôsobu života bol „tŕňom v oku“ ako v komunistickom režime, tak isto v novej demokracii. Ešte neplnoletá otehotnela, čo bolo čosi výnimočné a bola za to odsudzovaná. Vydala sa a vďaka svojim rodičom a rodičom jej mladého manžela si spoločne žili relatívne luxusný život. S príchodom nových zmien v politickom systéme obaja mladí ľudia dospievajú a ich manželstvo končí rozvodom. Ester je postavená pred realitu, zistí, že na sebe musí začať tvrdo pracovať, aby sa stala samostatná a zárobkovo činná, čo sa jej i podarí. Postupne sa stane veľmi úspešnou a ekonomicky nezávislou podnikateľkou. Sama založí krajčírsku dielňu s názvom Salón Ester, do ktorej prichádzajú klienti rôzneho veku a rozprávajú jej svoje príbehy, pričom nemajú ani len potuchu o veľmi náročnom až tragickom živote ich dobrej známej. Poznanie týchto tajomstiev napĺňa Ester úprimnou ľútosťou a zároveň i nehou voči nim všetkým. Vďaka nim pochopila, že život je vlastne krásny.

NÁZEV SOUBORU: Salón Ester.pdf

AUTOR: Marína Hostačná Grossi

ISBN: 9788894490527

VELIKOST SOUBORU: 4,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Salon Ester was established in 2001 in the heart of San Antonio just off Hwy 281, on Bitters Road. We as a team are committed to integrity, education, and customer service with a friendly welcoming atmosphere. We use only the highest quality products, specifically Redken and Pureology.

Gediplomeerd schoonheidsspecialiste en pedicure. Huidverzorging | voetverzorging | massage. Salon Esther. Online_bestellen; Folder; Producten; Contact

SOUVISEJÍCÍ KNIHY