Salón Ester

Interdrought2020.com Salón Ester Image
Trávit čas knihou Salón Ester! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Salón Ester a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Bohato ilustrovaný miniromán „Salón Ester“ sa zakladá na skutočných príbehoch.Talianska jazyková verzia Salónu Ester, , Salotto Ester, vyhrala v roku 2018 PREMIO INTERNAZIONALE SPOLETO ART FESTIVAL, významné ocenenie v literárnej súťaži v talianskom meste Spoleto, Spoleto Art Festival Letterario 2018.Príbeh sa odohráva na Slovensku, desať rokov po zmene politického systému, v ktorom sa ľudia učia chápať slobodu, prijímať nové výzvy života.Hlavnou hrdinkou príbehu je empatická Ester, žena v zrelom veku. Je zosobnením človeka, ktorý na základe svojho nekonvenčného spôsobu života bol „tŕňom v oku“ ako v komunistickom režime, tak isto v novej demokracii. Ešte neplnoletá otehotnela, čo bolo čosi výnimočné a bola za to odsudzovaná. Vydala sa a vďaka svojim rodičom a rodičom jej mladého manžela si spoločne žili relatívne luxusný život. S príchodom nových zmien v politickom systéme obaja mladí ľudia dospievajú a ich manželstvo končí rozvodom. Ester je postavená pred realitu, zistí, že na sebe musí začať tvrdo pracovať, aby sa stala samostatná a zárobkovo činná, čo sa jej i podarí. Postupne sa stane veľmi úspešnou a ekonomicky nezávislou podnikateľkou. Sama založí krajčírsku dielňu s názvom Salón Ester, do ktorej prichádzajú klienti rôzneho veku a rozprávajú jej svoje príbehy, pričom nemajú ani len potuchu o veľmi náročnom až tragickom živote ich dobrej známej. Poznanie týchto tajomstiev napĺňa Ester úprimnou ľútosťou a zároveň i nehou voči nim všetkým. Vďaka nim pochopila, že život je vlastne krásny.

NÁZEV SOUBORU: Salón Ester.pdf

AUTOR: Marína Hostačná Grossi

ISBN: 9788894490527

VELIKOST SOUBORU: 7,23 MB

STÁHNOUT ČÍST

Centrum estetické kosmetiky - Studio Ester Vaškové | Masarykovo náměstí 37/20 2.patro, Ostrava | tel: 608 200 040 Tip: kosmetika Ostrava, kavitace Ostrava, manikúra Ostrava, pedikúra Ostrava, gelové nehty, nehtové studio Ostravakosmetika Ostrava, kavitace Ostrava, manikúra Ostrava, pedikúra Ostrava, gelové nehty, nehtové studio Ostrava

Salon Twist 2736 NW Crossing Dr Bend, 97703 . Salon Twist is an upscale, full-service salon serving the Bend community in the heart of Northwest Crossings. We offer extensive color services, cuts, skincare and nail services!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY