Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné

Interdrought2020.com Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné Image
Hledáte knihu Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Anne Faundezová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Fantastická príručka, ktorá vám pomôže dostať vaše myšlienky na papier! Zistíte, ako pripraviť perfektnú pozvánku na párty; naučíte sa, čo je to rytmus a rým v básni a dokážete napísať dokonalý e-mail. Táto skvelá publikácia vám ponúka množstvo užitočných tipov na formálnu úpravu textov, či na zábavné aktivity, ktoré sa pre vás stanú výzvou. Je to nenahraditeľná pomôcka pre všetkých začínajúcich spisovateľov, novinárov či jednoducho pre tých, ktorý sa chcú zdokonaliť v písaní vďaka užitočným radám od skutočného spisovateľa!

NÁZEV SOUBORU: Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné.pdf

AUTOR: Anne Faundezová

ISBN: 9788080464714

VELIKOST SOUBORU: 7,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

ZDROJ: Anne Faundezová: Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné Články na portáli Eduworld.sk nie sú zamknuté, pretože si uvedomujeme dôležitosť šírenia hodnotných informácií o vzdelávaní a výchove.

Kupte knihu Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné (Anne Faundezová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY