Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné

Interdrought2020.com Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné Image
Trávit čas knihou Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Fantastická príručka, ktorá vám pomôže dostať vaše myšlienky na papier! Zistíte, ako pripraviť perfektnú pozvánku na párty; naučíte sa, čo je to rytmus a rým v básni a dokážete napísať dokonalý e-mail. Táto skvelá publikácia vám ponúka množstvo užitočných tipov na formálnu úpravu textov, či na zábavné aktivity, ktoré sa pre vás stanú výzvou. Je to nenahraditeľná pomôcka pre všetkých začínajúcich spisovateľov, novinárov či jednoducho pre tých, ktorý sa chcú zdokonaliť v písaní vďaka užitočným radám od skutočného spisovateľa!

NÁZEV SOUBORU: Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné.pdf

AUTOR: Anne Faundezová

ISBN: 9788080464714

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné - Anne Faundezová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu.

Populárně naučná pro děti a mládež Příručky a návody Ako písať príbehy, básne, referáty, reportáže, listy, e-maily a iné

SOUVISEJÍCÍ KNIHY