Černobílý svět

Interdrought2020.com Černobílý svět Image
Trávit čas knihou Černobílý svět! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Černobílý svět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Společenský román Černobílý svět je jedna z nejúspěšnějších amerických knih posledních let. Hluboký a dojemný příběh zasazený do 60. let 20. století na americký Jih je vyprávěn očima tří výjimečných žen. V době panující rasové segregace se mladá běloška slečna Skeeterová s pomocí moudré Aibileen a rázovité Minny rozhodne ukázat svět očima černých hospodyň, čímž převrátí vzhůru nohama město i způsob, jakým se na sebe dívají ženy – matky, dcery, pečovatelky, přítelkyně.Za otázkami rasismu i postavením ženy ve společnosti tkví hlubší poselství o hranicích, těch skutečných i těch, které existují v našich myslích. Černobílý svět patří ke knihám, které stojí za to číst.

NÁZEV SOUBORU: Černobílý svět.pdf

AUTOR: Kathryn Stockett

ISBN: 9788024232881

VELIKOST SOUBORU: 2,28 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Černobílý svět Autor: Kathryn Stockettová V roce 1962 se třiadvacetiletá Eugenia Phelanová, dcera majitele bavlníkových plantáží, vrací po promoci na univerzitě do rodného Jacksonu k rodičům.

Černobílý svět je skvělá kniha, která ve mně pořád doznívá. Člověka chvílemi až mrazí z některých událostí. Z toho jak běžné a naprosto normální bylo ponižovat druhého, a to jen proto, že má jinou barvu kůže.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY