Karkulín je nejlepší

Interdrought2020.com Karkulín je nejlepší Image
Trávit čas knihou Karkulín je nejlepší! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Karkulín je nejlepší a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V obyčejné ulici ve Stockholmu, v obyčejném domě bydlí obyčejná rodina Svantessonových – tatínek, maminka a tři děti Albert, Bety a Ben. A na střeše v domečku za komínem bydlí ještě někdo, ovšem velmi neobyčejný. Jmenuje se Karkulín a je to malý polopohádkový človíček, který umí létat a provádět samé neuvěřitelné věci. Sám o sobě tvrdí, že je krasavec, sice trochu při těle, ale náramně chytrý a smělý – prostě ze všech nejlepší! Ale kdo ho zná už z první knížky Karkulín ze střechy, dobře ví, že tenhle velký chlubílek je i mistr na vymýšlení legrácek. Tak neváhejte a pojďte se s ním pobavit!

NÁZEV SOUBORU: Karkulín je nejlepší.pdf

AUTOR: Astrid Lindgren

ISBN: 9788000027586

VELIKOST SOUBORU: 3,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hádejte, kdo je nejlepší kamarád na světě? No přece Karkulín! Legrační chlapík s vrtulkou na zádech, který bydlí na střeše jednoho stockholmského činžáku. V domě bydlí Ben se svou rodinou. Ben je úplně obyčejný kluk, který si moc přeje psa. A je úplně nadšený, když se v jeho pokoji objeví Karkulín.

Karkulín je nejlepší. Astrid Lindgrenová. V obyčejné ulici ve Stockholmu, v obyčejném domě bydlí obyčejná rodina Svantessonových - tatínek, maminka a tři děti Albert, Bety a Ben.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY