Kuráž

Interdrought2020.com Kuráž Image
Hledáte knihu Kuráž? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2020 a autorem je Sam Bracken? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Sam Bracken býval zneužívaným a týraným dítětem a dnes je ve vedení jedné z nejúspěšnějších společností ve Spojených státech, cestuje po světě a svými přednáškami dodává odvahu desítkám tisíc lidí ročně. Poutavé vyprávění zahrnuje autorovy autentické životní zkušenosti. Bracken ukazuje, jak naslouchat svému vnitřnímu vedení a jít s kuráží vpřed. Jak se zvednout z prachu a pokračovat dál. Jak být sám sebou a navzdory osudu a životním okolnostem dosahovat svých velkých cílů a žít s vášní a naplno. Inspiruje, jak vést – sebe samého, své děti, firmu nebo třeba stát – jak být zkrátka dobrým šéfem, ať už sobě, nebo druhým, plně nabitým vnitřní silou. Skvělému šéfovi nechybí pokora, láskyplnost ani odvaha. Objevte svou vášeň, vystupte ze své komfortní zóny a žijte naplno! Máte na to kuráž? Kniha je osobním praktickým průvodcem pro všechny, kteří cítí, že mají ve svém životě udělat změnu, ale váhají, a také pro ty, kteří mají své sny a chtějí je uskutečnit.

NÁZEV SOUBORU: Kuráž.pdf

AUTOR: Sam Bracken

ISBN: 9788073907723

VELIKOST SOUBORU: 2,41 MB

STÁHNOUT ČÍST

Co znamená podstatné jméno kuráž? Význam slova kuráž ve slovníku cizích slov včetně překladů do angličtiny, nemčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny a polštiny.

KURÁŽ - 1. nezávislý časopis pro hasiče, policisty, strážníky a záchranáře Časopis pro ty, kteří v práci potřebují kuráž ... Vítejte na webových stránkách nového nezávislého časopisu KURÁŽ pro hasiče, policisty, strážníky a záchranáře, který od roku 2018 vydává spolek Klub 112. Časopis, který má kuráž a je navržen pro lidi, kteří mají kuráž.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY