Skládej!

Interdrought2020.com Skládej! Image
Trávit čas knihou Skládej!! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Skládej! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Děti si rozvíjejí jemnou motoriku nejen prostřednictvím kreslení, ale také skládáním a přehýbáním. Tyto dovednosti jsou důležitým základem pro další učení. Pracovní sešity Kumon jsou určeny zvláště pro děti, které ještě úplně neovládají práci s tužkou, ale touží pracovat a tvořit vlastníma rukama. U dětí se schopnost skládat a přehýbat papír vyvíjí v následujícím pořadí: 1. Přehýbání papíru bez ohledu na pokyny. 2. Přehýbání papíru podél naznačených čar. 3. Přehýbání papíru podél několika různých čar a ohýbání rohů. Cvičení v tomto sešitě jsou sestavena tak, aby děti těmito dovednostmi procházely krok za krokem. Tím, že se dítě učí přehýbat papír podél naznačených čar, se zlepšuje jeho schopnost soustředění a zaměření pozornosti.

NÁZEV SOUBORU: Skládej!.pdf

AUTOR: Toshihiko Karakida

ISBN: 9788025624395

VELIKOST SOUBORU: 3,15 MB

STÁHNOUT ČÍST

Skládej!: Pro děti od 2 let, Pracovní sešit Kumon Děti si rozvíjejí jemnou motoriku nejen prostřednictvím kreslení, ale také skládáním a přehýbáním. Tyto dovednosti jsou důležitým základem pro další učení. Pracovní sešity Kumon jsou určeny zvláště pro děti, které ještě úplně neovládají práci s tužkou ...

České pohádky - 8x puzzle, objevuj, skládej a obkresli doporučená cena: 259 K ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY