Atkinsov program pre život

Interdrought2020.com Atkinsov program pre život Image
Trávit čas knihou Atkinsov program pre život! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Atkinsov program pre život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Či už ste zredukovali svoju hmotnosť pomocou Atkinsovho programu a chcete mať úspech aj naďalej, alebo ste nováčik a staráte sa o svoje zdravie a hmotnosť, kniha Atkinsov program pre život je určená práve vám. Je plná rád a tipov, ako zvládať každodenné pokušenia, ktoré predstavujú jedlá bohaté na sacharidy. V knihe objavíte: - 200 jedálnych lístkov – vydržia vám vyše šesť mesiacov – rozdelené podľa objemu čistých sacharidov v jedlách (45, 60, 80 a 100 gramov) - 125 receptov vrátane chutných raňajok, výborných obedov, lahodných večerí a drobných maškŕt - ako pripraviť sviatočné jedlo a fantastické pokrmy z rôznych kútov sveta – a všetky s nízkym obsahom sacharidov! - fotografie a príbehy ľudí, ktorí vyhrali boj s nadváhou, a ich rady a tipy - testy a kvízy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť svoj cieľ a zotrvať pri ňom.

NÁZEV SOUBORU: Atkinsov program pre život.pdf

AUTOR: Robert C. Atkins

ISBN: 8055108439

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

zmluvy, ktorej predmetom je program Život Plus. Článok 4 Poistné 1. V prípade, že sú v rámci nadstavbového programu Život Premium Plus súčasne dojednané obidve zložky, celkové lehotné poistné za program Život Plus bude automaticky ku dňu splatnosti poistného hradené z hodnoty vkladového životného poistenia. 2.

Špeciálna sada dodatočných programov pre Laxman obsahuje veľmi účinné programy pre zdravie - podpora imunity, ochrany DNA, omladzovanie, hojenie. NOVINKA 2020. V predaji od 20. januára 2020. Objednávky už prijímame. Sada ,,Zdravý život" - 7 programů pro Laxman. Absolutním pilířem zdraví je dobrá imunita.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY