Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě

Interdrought2020.com Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě Image
Hledáte knihu Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Christine Rechtová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zkušená odbornice Christine Rechtová vysvětluje, jak se pěstují bylinky na okně, na balkoně nebo na zahradě. Všechny pěstitelské návody si můžete lehce vyzkoušet. Kniha přináší mnoho námětů na umístění rostlin v zahradě, výrobu truhlíků i užití bylinek v kuchyni či jejich konzervaci. Publikace obsahuj 65 barevných fotografií a 40 barevných kreseb.

NÁZEV SOUBORU: Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě.pdf

AUTOR: Christine Rechtová

ISBN: 8072360590

VELIKOST SOUBORU: 9,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na okně, na balkoně a na zahradě Zkušená odbornice Christine Rechtová vysvětluje, jak se pěstují bylinky na okně, na balkoně nebo na zahrad. Všechny pěstitelské návody si můžete lehce vyzkoušet. Kniha přináší mnoho námětů na umístění rostlin v zahradě, výrobu truhlíků i užití bylinek v kuchyni či jejich konzervaci.

Všetky informácie o produkte Kniha Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě - Christine Rechtová, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Bylinky na okně, na balkoně a na zahradě - Christine Rechtová.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY