Dospělým vstup zakázán

Interdrought2020.com Dospělým vstup zakázán Image
Hledáte knihu Dospělým vstup zakázán? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Miroslav Plzák? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Chodíte spolu, máte se šíleně rádi a je vám krásně. Může si člověk přát víc? Může. Zkušený psycholog vám poradí, jak na to, aby vztahy mezi milenci i mezi kamarády klapaly co nejlépe, a pokud snad někdy zaskřípou, jak se z toho dostat s co nejmenší škodou pro oba zúčastněné. Proč je dospělým na stránky této knihy vstup zakázán? Protože si zde přečtete spoustu věcí, které rodiče neradi slyší. Jsou to ale rady velmi užitečné, pomohou vám vyřešit řadu zapeklitých situací. Přesvědčte se sami!

NÁZEV SOUBORU: Dospělým vstup zakázán.pdf

AUTOR: Miroslav Plzák

ISBN: 9788072464951

VELIKOST SOUBORU: 6,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Inzerát M. Plzák - DOSPĚLÝM VSTUP ZAKÁZÁN v okrese Kroměříž, cena 25Kč, od renievalou na Sbazar.cz. Popis: Rok vydání 1986. Kniha je ve velmi dobrém stavu. Poštou zašlu jako doporučen dopis, cena poštovného je 55,- Kč.

Všechny informace o produktu Kniha Dospělým vstup zakázán, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dospělým vstup zakázán.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY