Geraldova hra

Interdrought2020.com Geraldova hra Image
Hledáte knihu Geraldova hra? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Stephen King? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jednoho všedního říjnového dne se v odlehlé chatě Geralda a Jessie Burligamových začne odvíjet hra. Výstřední, ale v podstatě nevinná hra, kterou manželé občas provozují, aby dodali nové impulzy sexuálnímu soužití. Hra, při níž je Jessie připoutána za ruce k posteli. Tentokrát se však obvyklá zábava v jediném děsivém okamžiku změní v horor a zoufalý boj o život.

NÁZEV SOUBORU: Geraldova hra.pdf

AUTOR: Stephen King

ISBN: 9788075930026

VELIKOST SOUBORU: 4,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Geraldova hra (Ilona Háková , 19.9.2019) Odpovědět jsem zklamán(a) (*) Dobrý den, knihy od S. Kinga miluji a kupuji, ale tato kniha byla dle mého názoru velice slabá.

Netflix vydal trailer na svou adaptaci románu Geraldova hra (Gerald's Game) od Stephena Kinga.Manželé Jessie a Gerald se v ní vydají na osamocenou chatu u jezera, aby se tam nerušeně oddávali své lásce. V průběhu toho Jessie svolí ke svému připoutání k posteli, ale brzy kvůli Geraldovu chování zase změní svůj názor a požaduje sundání pout.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY