Břetislav a Jitka

Interdrought2020.com Břetislav a Jitka Image
Břetislav a Jitka je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslava Černá. Přečtěte si s námi knihu Břetislav a Jitka na interdrought2020.com
Co všechno musí kníže Břetislav udělat, aby Jitka překonala křehkou hranici mezi nenávistí a láskou? Mladinká šlechtická dívka se cítí po násilném únosu z kláštera zrazená a zneuctěná. Brzy se navíc dozví pravý důvod Břetislavova činu a v té chvíli se všechny sny o lásce a štěstí rozplynou. Obklopená nenávistí a intrikami až po dlouhých letech pochopí, co všechno pro moravského knížete znamená a že jedinou cestou k odpuštění a společnému štěstí je láska.

NÁZEV SOUBORU: Břetislav a Jitka.pdf

AUTOR: Jaroslava Černá

ISBN: 9788024346380

VELIKOST SOUBORU: 7,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Útěk nekonečným lesem před hrůzu nahánějícím chlapíkem, ze kterého lezou červi, končí podvrtnutým kotníkem. Jako ve špatném filmu ovšem Báru v pravou chvíli zachrání rytíř a pomůže jí najít útočiště v klášteře. Ke svému zděšení však Bára zjišťuje, že jedna z urozených dívek, které tu jsou na vychování, má být unesena.

Břetislav, syn knížete Oldřicha a Boženy, prosté ženy, trpí pro svůj neurozený původ po matce a proto, že se narodil mimo manželství. Setkáváme se s ním v době, kdy, coby správce Moravy, vydává se na cesty do sousedních zemí, aby se oženil. ... Břetislav a Jitka. Tvůrci filmu Diskuse Napište nám.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY