Příběh filmu - Po strništi bos

Interdrought2020.com Příběh filmu - Po strništi bos Image
Příběh filmu - Po strništi bos je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Svěrák. Přečtěte si s námi knihu Příběh filmu - Po strništi bos na interdrought2020.com
Režisér Jan Svěrák vypráví, jak vznikal jeho nejnovější film, a prozrazuje, co byli herci ochotni svým rolím obětovat, proč se točilo až ve vzdálených Slavonicích a jak se filmový scénář liší od knižních vzpomínek Zdenka Svěráka.Výpravná publikace s množstvím barevných fotografií a dokumentu nechává čtenáře nahlédnout do úspěšné tvůrčí dílny otce a syna Svěrákových a do zákulisí natáčení jednoho z nejočekávanějších filmů roku 2017. Historky z natáčení, postřehy a úvahy tvůrců, řešení autorských i technických problému - to vše z první ruky - dělá knihu atraktivní nejen pro odborníky, ale pro každého milovníka českého filmu.

NÁZEV SOUBORU: Příběh filmu - Po strništi bos.pdf

AUTOR: Jan Svěrák

ISBN: 9788020444295

VELIKOST SOUBORU: 7,86 MB

STÁHNOUT ČÍST

Knižní tip: Příběh filmu Po strništi bos Režisér Jan Svěrák vypráví, jak vznikal jeho nejnovější film, a prozrazuje, co byli herci ochotni svým rolím obětovat, proč se točilo až ve vzdálených Slavonicích a jak se filmový scénář liší od knižních vzpomínek Zdenka Svěráka.

Všechny informace o produktu Kniha Příběh filmu Po strništi bos - Svěrák Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Příběh filmu Po strništi bos - Svěrák Jan.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY