Co se děje s odpadem?

Interdrought2020.com Co se děje s odpadem? Image
Trávit čas knihou Co se děje s odpadem?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Co se děje s odpadem? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Co se děje s odpadem potom, co jej vyhodíš?Otevři knihu, odklop okýnka a zjistíš to.Sleduj odpad na jeho cestě přes obrovské třídící stroje a všechny druhy recyklačních procesů a uvidíš, jak může být přeměněn v nové funkční věci.

NÁZEV SOUBORU: Co se děje s odpadem?.pdf

AUTOR: Alex Frith

ISBN: 9788025614594

VELIKOST SOUBORU: 2,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Co se děje s plastovou lahví, když za ní zavřete víko žlutého kontejneru? Má vůbec třídění odpadu smysl? Všichni jsme spotřebitelé. Neustále nakupujeme, konzumujeme a znovu nakupujeme… Nedílnou součástí tohoto nikdy se nezastavujícího kolotoče je odpad.

Věci, které lidé už nepotřebují, nazývají odpadem a vyhazují ho. Co se s ním ale děje poté, co ho vyhodíme? Odklopte okénka na stránkách této knihy, podívejte se pod ně a zjistěte to - sledujte odpad na jeho cestě přes obrovské třídicí stroje a všechny druhy recyklačních procesů a uvidíte, jak může být přeměněn v nové funkční věci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY