Trnavsko

Interdrought2020.com Trnavsko Image
Trávit čas knihou Trnavsko! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Trnavsko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Panoramatická mapa pôsobivo stvárňuje územie okresu Trnava. Nájdete tu všetky turistické chodníky, zvýraznené historické pamiatky a prírodné zaujímavosti. Mapa je doplnená o prezentácie okolitých obcí a miest, z ktorých sa dozviete zaujímavosti z ich histórie aj súčasnosti. Mapa je obojstranná. Na prednej strane je zobrazená mapa Trnavsko, na zadnej strane nájdete informácie o dôležitých miestach, inštitúciách, ubytovaní, stravovaní a iných službách pre turistov.

NÁZEV SOUBORU: Trnavsko.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081440205

VELIKOST SOUBORU: 10,68 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pamätáte sa na príjemnú vôňu roksových lízaniek nesúcu sa mestom? Túto vôňu a farebnú náladu prinášame na rozhlasové vlny. Frekvencia 103,9 MHz patrí Trnave a okoliu. Najrýchlejšie lokálne správy, zábava a poctivo namiešaná hudba. To je Trnavské rádio. Tvoj prehliadač nepozná tento kodek.

Nejlepší Ubytovny v Trnavsku Vyberte si z největší nabídky až 12 ubytováni Rezervujte přímo u majitele za nejnižší cenu - Ubytovny Trnavsko.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY