Země snů

Interdrought2020.com Země snů Image
Země snů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Geum Jin Song. Přečtěte si s námi knihu Země snů na interdrought2020.com
Vítejte v zemi snů, plné krásných květin, voňavých lesů, tajemných oceánů, rozmanitých živočichů a mytických bytostí. Přední arteterapeutka Sun Hyun Kimová připravila tyto dechberoucí omalovánky pro všechny, kteří také věří úniku z každodenního stresu pomocí umění. Vydejte se do tohoto kouzelného světa a pomocí pastelek, fixů, barev, nebo jakéhokoliv jiného nástroje jej přiveďte k životu. Relaxujte, uvolněte se a odměňte se krásným obrázkem.

NÁZEV SOUBORU: Země snů.pdf

AUTOR: Geum Jin Song

ISBN: ",

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Film „Země snů" přináší zprávu o situaci vietnamských přistěhovalců, kteří se v důsledku ekonomické krize, vykořisťování ze strany některých firem a personálních agentur a v důsledku vlastní naivity a neznalosti ocitají na prahu osobní tragédie.

Uvěřili tomu, že Česká republika je země snů. Zadlužili se až po uši, aby sem mohli vycestovat a vydělávat pěkné peníze. Teď jsou mladí Vietnamci tu, ale mnohým z nich se země snů mění v zemi hrůzy. Agentury, které jim měly zorganizovat cestu za výdělkem, je obraly o peníze i o naději.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY