Rytířský slib

Interdrought2020.com Rytířský slib Image
Trávit čas knihou Rytířský slib! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rytířský slib a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Urozený James Markham je cestou na své sídlo přepaden. Tím, kdo ho doslova položí na lopatky, není nikdo jiný než neznámá žena, která si říká Černý anděl. Pod maskou se skrývá krásná lady Isabel, jež netouží po ničem jiném než po odplatě. James Markham, hrabě z Boltonu, je totiž odvěkým nepřítelem jejího otce a jejímu rodu napáchal velikou škodu. Druhý pokus o pomstu končí pro Isabel porážkou a od toho okamžiku jde pomsta stranou. Hraběte z Boltonu krásná Isabel okouzlí tak, že na ni přestává myslet jako na nepřítele, a začíná ji vnímat jako ženu. A také Isabel si musí připustit, že na někdejší bezpráví a křivdy by bylo nejlépe zapomenout. Z hraběte z Boltonu a lady Isabel se nakonec z králova rozhodnutí stávají manželé, a přestože se tomu oba zuby nehty brání, jeden druhému podléhají.

NÁZEV SOUBORU: Rytířský slib.pdf

AUTOR: Gayle Callen

ISBN: 9788074110030

VELIKOST SOUBORU: 4,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rytířský slib Autor Gayle Callen. Urozený James Markham je cestou na své sídlo přepaden. Tím, kdo ho doslova položí na lopatky, není nikdo jiný než neznámá žena, která si říká Černý anděl.

Urozený James Markham je cestou na své sídlo přepaden. Tím, kdo ho doslova položí na lopatky, není nikdo jiný než neznámá žena, která si říká Černý anděl.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY