Slepice

Interdrought2020.com Slepice Image
Trávit čas knihou Slepice! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Slepice a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Chov slepic je na vzestupu. Na venkovských statcích se tato hospodářská drůbež chovala odjakživa, nyní se však stále více chová i v (městských) zahradách. Ačkoliv jsou slepice většinou nenáročná zvířata - vděčně spotřebují zbytky zeleniny a chleba a odmění vás za to čerstvými vejci - je přesto třeba se o ně starat. V této příručce pro začínající chovatele naleznete spoustu odpovědí na mnoho otázek, ale i tipy jak na to.

NÁZEV SOUBORU: Slepice.pdf

AUTOR: Esther Verhoef

ISBN: 8072344048

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Slepice je obecně používaný pojem pro označení samic ptáků z řádu hrabavých (její sameček je pak označován termínem kohout).. obecný význam. kur domácí - běžné označení . název kulturního statku. Slepice (divadelní hra) - divadelní hra ruského autora Nikolaje Koljady Slepice a kostelník - český film z roku 1950; v zeměpise ...

Automatická napáječka pro drůbež - napáječka pro slepice, kuřata, krůty, kachny, husy má přímé napojení na vodovodní potrubí z plastu. Je vhodná pro všechny druhy drůbeže, plynule nastavitelná hladina vody, hadicová přípojka 1/2". Kapacita napáječky je 20-25 slepic. Šířka 370 mm, výška 570 mm, hmotnost 1,2 kg.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY