Vezmi ma domov: Do akého lesa patrím?

Interdrought2020.com Vezmi ma domov: Do akého lesa patrím? Image
Trávit čas knihou Vezmi ma domov: Do akého lesa patrím?! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vezmi ma domov: Do akého lesa patrím? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nahliadnite do lesa a sveta, ktorý v ňom žije!Zoznámte sa s rôznymi typmi lesov, ale aj rastlín a zvierat, ktoré ich obývajú, s pomocou našej partie zvierat. Sú na ceste za svojím životným dobrodružstvom: chcú sa vrátiť domov, odkiaľ pochádzajú. Ale čo ak nevedia, kde ich domov je? Našťastie je tu Karolko. Ten im pomôže prejsť rôzne lesy sveta, preskúmať ich a zistiť, či to nie je domov niektorého z nich. Čo sa stane, až dorazia na koniec svojej cesty? S tým vás zvieratká rady oboznámia.

NÁZEV SOUBORU: Vezmi ma domov: Do akého lesa patrím?.pdf

AUTOR: Pavla Hanáčková

ISBN: 9788000056029

VELIKOST SOUBORU: 2,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

O čem je kniha Vezmi mě domů - Do jakého lesa patřím?? Seznamte se s různými typy lesů a také s rostlinami a zvířaty, které je obývají, pomocí naší party zvířat. Jsou na cestě za svým životním dobrodružstvím: chtějí se vrátit domů, odkud pocházejí. Ale co když neví, kde jejich domov je? Naštěstí je tu Karlík.

Vezmi ma domov: Do porovnaj ceny v 9 obchodoch od 6.74 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp VEZMI MA DOMOV: DO AKEJ VODY PATRÍM? PAVLA HANÁČKOVÁ najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY