Letopisy Podzemě: Gregor a zlověstné proroctví

Interdrought2020.com Letopisy Podzemě: Gregor a zlověstné proroctví Image
Trávit čas knihou Letopisy Podzemě: Gregor a zlověstné proroctví! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Letopisy Podzemě: Gregor a zlověstné proroctví a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhý díl akční série od autorky bestselleru Hunger Games.Gregor přísahá, že se do Podzemě už nevrátí. Je však klíčovou postavou dalšího proroctví a Podzemníci ho potřebují dostat zpět. A vědí, jak na to: unesou jeho sestřičku Botku. Nový úkol ho svede dohromady s netopýrem Áresem i vzpurnou princeznou Luxou. Společně se vypraví na nebezpečné podzemní moře, aby našli Zhoubu – hrozivého bílého potkana, o kterém mluví proroctví. Podaří se Gregorovi věštbu naplnit a zachránit tak sestru i celou Podzemi?

NÁZEV SOUBORU: Letopisy Podzemě: Gregor a zlověstné proroctví.pdf

AUTOR: Suzanne Collin

ISBN: 9788025341063

VELIKOST SOUBORU: 6,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

PEDAGOGIKA Pre deti Letopisy Podzemě - Gregor a zlověstné proroctví. Letopisy Podzemě - Gregor a zlověstné proroctví. Collins Suzanne. Fragment , 2019 . Bežná cena: 11,99 € Naša cena: 10,19 € (ušetríte: 15%) Študenti: 10,19 € (ušetríte: 15% ...

Hledáte Fragment Letopisy Podzemě Gregor: a zlověstné proroctví? Dál už hledat nemusíte! Ušetřete až 100 Kč. Cena od 169 Kč. Porovnání cen v ALZA.cz, KASA.cz, MALL.cz a dalších 3000+ eshopech na SROVNAME.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY