Exorcista Elias Vella

Interdrought2020.com Exorcista Elias Vella Image
Trávit čas knihou Exorcista Elias Vella! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Exorcista Elias Vella a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pozná ho celý svet. Možno ste aj vy čítali jeho knihy, alebo sa zúčastnili na seminári o oslobodení od Zlého či vnútornom uzdravení. Preto si nenachajte ujsť publikáciu rozhovorov so série Inšpirujúci, Exorcista Elias Vella: Diabol sa nás bojí.Známy kňaz, člen rehole minoritov, rozpráva osobne a priamo o svojom životnom rozhodnutí a ceste, trápeniach aj radostiach. Zároveň predkladá užitočné rady o modlitbe, manželskom spolužití, o boji s pokušeniami a diablom. Jeho mnohoročné poznatky sú láskavé a skúsenosti vzácne. Pôsobia upokojujúco na ubolené duše a srdcia.

NÁZEV SOUBORU: Exorcista Elias Vella.pdf

AUTOR: Elias Vella

ISBN: 9788097258795

VELIKOST SOUBORU: 3,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Exorcista Elias Vella: Ďábel se nás bojí za 345 Kč. Zboží v online obchodu Paulinky.cz

Exorcista P. Elias Vella: Sociální sítě přivádějí lidi do izolace. Od třetího do sedmého března vedl v poutním domě Stojanov na Velehradě katolický kněz z řádu minoritů P. Elias Vella z Malty exercicie na téma vnitřní uzdravení. V náročném programu si udělal čas na rozhovor, který se točil o změnách v Evropě i ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY