Exorcista Elias Vella

Interdrought2020.com Exorcista Elias Vella Image
Trávit čas knihou Exorcista Elias Vella! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Exorcista Elias Vella a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pozná ho celý svet. Možno ste aj vy čítali jeho knihy, alebo sa zúčastnili na seminári o oslobodení od Zlého či vnútornom uzdravení. Preto si nenachajte ujsť publikáciu rozhovorov so série Inšpirujúci, Exorcista Elias Vella: Diabol sa nás bojí.Známy kňaz, člen rehole minoritov, rozpráva osobne a priamo o svojom životnom rozhodnutí a ceste, trápeniach aj radostiach. Zároveň predkladá užitočné rady o modlitbe, manželskom spolužití, o boji s pokušeniami a diablom. Jeho mnohoročné poznatky sú láskavé a skúsenosti vzácne. Pôsobia upokojujúco na ubolené duše a srdcia.

NÁZEV SOUBORU: Exorcista Elias Vella.pdf

AUTOR: Elias Vella

ISBN: 9788097258795

VELIKOST SOUBORU: 5,33 MB

STÁHNOUT ČÍST

Exorcista Elias Vella v rozhovoru s Martinem Ližičiarem(Vella Elias, Ližičiar Martin) - Páter Elias Vella pochází z Malty, ale domovem je mu celý svět. Patří do řehole františkánů - minoritů a přednáší zejména o osvobozování od Zlého a vnitřním uzdravení. Jeho knihy vycházejí v mnoha jazycích, pravidelně navštěvuje Slovensko i sousední Česko.

Páter Elias Vella je františkánsky kňaz a exorcista. Jeho semináre a prednášky sa tešia veľkej obľube aj na Slovensku. Zároveň je autorom viecerých kníh, napr.: Let na orlích krídlach; Ježiš, môj uzdravovateľ; O satanovi; Výstup na horu manželstva; Kristoterapia (Ježiš ťa chce urobiť celistvým) Keď Duch Svätý ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY