Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy

Interdrought2020.com Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy Image
Hledáte knihu Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Mik Peterman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Vnímavému čtenáři román předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav. Charakteristickým rysem je střetávání hermetických pohledů na život a svět s dogmatickým křesťanstvím.Ježíš nebo Kristus? – to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Golgota nic neuzavřela... Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů je krok za krokem odhalováno v prastarých svitcích.Kniha je volným pokračováním prvního dílu.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy.pdf

AUTOR: Mik Peterman

ISBN: 9788026048268

VELIKOST SOUBORU: 8,60 MB

STÁHNOUT ČÍST

Srovnání cen Tajemství papežovy knihovny 2 - Cínové ostrovy. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 317 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

E-kniha: Tajemství papežovy knihovny: Cínové ostrovy -- Cínové ostrovy - Mik Peterman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... papežovy. knihovny. CÍNOVÉ OSTROVY. Mik.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY