Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy

Interdrought2020.com Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy Image
Trávit čas knihou Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vnímavému čtenáři román předkládá další překvapující pohled do vzrušujícího zákulisí převratných událostí první poloviny 16. století. Ve třech dějových liniích se rozvíjí napínavý příběh reálných historických postav. Charakteristickým rysem je střetávání hermetických pohledů na život a svět s dogmatickým křesťanstvím.Ježíš nebo Kristus? – to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Golgota nic neuzavřela... Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů je krok za krokem odhalováno v prastarých svitcích.Kniha je volným pokračováním prvního dílu.

NÁZEV SOUBORU: Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy.pdf

AUTOR: Mik Peterman

ISBN: 9788026048268

VELIKOST SOUBORU: 6,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Tajemství papežovy knihovny 2: Cínové ostrovy (Mik Peterman). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Tajemství papežovy knihovny 2 - Cínové ostrovy | ... ? - to je jedna ze zásadních otázek, které autor uvážlivě analyzuje a dospívá k světově unikátním závěrům doloženým seriózními historickými fakty. Golgota nic neuzavřela... Tajemství keltských druidů, esejců, templářů, maltézských rytířů a alchymistů ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY