Konec prokrastinace

Interdrought2020.com Konec prokrastinace Image
Trávit čas knihou Konec prokrastinace! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Konec prokrastinace a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tento titul je dostupný také v Kolekci pro nerozhodné nebo Kolekci s Diářem Konec Prokrastinace za výhodné ceny!Znáte ten pocit, když se vám nechce začít dělat na nějakém úkolu? Stává se vám, že odkládáte i věci, které opravdu dělat chcete? Snažíte si sami sobě poručit, ale neposlechnete se?V knize se dozvíte:1. Co dnes věda ví o tom, proč věci odkládáme, jsme nerozhodní a neefektivní2. Jak sebe motivovat tak, aby nás práce bavila, naplňovala, a přesto nás méně unavovala3. Jak se zbavit závislosti na nebezpečné vnější motivaci4. Jak se nestát cílovými feťáky, lidmi, kteří jsou závislí na dosahování stále větších cílů5. Jak lépe motivovat a inspirovat blízké, klienty nebo kolegy6. Jak se zbavit špatných návyků s minimálním rizikem jejich návratu7. Jak si na libovolně dlouhou dobu osvojit nové návyky a co dělat když návyk přerušíme8. Jak pracovat s všudypřítomnou rozhodovací paralýzou a vlastní neobjektivitou9. Jak si zorganizovat každý den a celý život tak, abychom dělali na prvním místě to, co má pro nás opravdový smyslPetr Ludwig se zabývá bouráním polopravd a mýtů v oblasti osobního rozvoje. Za tímto účelem založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí aktuální vědecké poznatky z oblastí motivace, rozhodování a efektivity do každodenní praxe lidí a firem. Má za sebou přes 5000 proškolených a 150 individuálně koučovaných lidí.Za své životní motto si zvolil citát Alberta Einsteina: „Člověk, který jde s davem, se obvykle nedostane dál než samotný dav. Ovšem člověk, který dokáže dav opustit, se může dostat na místa, na kterých ještě nikdo nikdy nebyl.”

NÁZEV SOUBORU: Konec prokrastinace.pdf

AUTOR: Petr Ludwig

ISBN: 9788087270516

VELIKOST SOUBORU: 7,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Petr Ludwig je autorem bestselleru Konec prokrastinace, kterého se v ČR prodalo přes 100.000 výtisků, je přeložena již do 17 jazyků a je to aktuálně … číst více nejprodávanější česká kniha ve světě. Petr se dlouhodobě zaměřuje na popularizaci kritického myšlení ve společnosti. Je autorem pořadu Deep Talks, jednoho z nejsledovanějších podcastů v ČR, jehož ...

Konec prokrastinace je skvělé dílo, které mi pomohlo k tomu udělat věci s předstihem a nedokončovat vše až když deadline klepe na dveře, v horším případě, když už od dveří odchází. Uvedené rady jsou opravdu nápomocné a je to za mě jedna z těch povedenější seberozvojových knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY