Krásná tvář

Interdrought2020.com Krásná tvář Image
Trávit čas knihou Krásná tvář! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krásná tvář a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Jak předvést světu svou vnitřní krásu. Podle této knihy dokážete na sobě vyzkoušet nejúžasnější proměny s využitím metod uměleckého maskéra největších světových hvězd, který ve spolupráci s Jennifer Lopezovou vyvinul zcela novou koncepci vzhledu. Charakteristický styl líčení, popisovaný jako „Záře", se proslavil pod názvem „Vnitřní světlo". Scott Barnes si stanovil ušlechtilý cíl: inspirovat miliony žen na světě k tomu, aby byly krásnější, šťastnější a spokojenější se svým vzhledem a především samy se sebou. Nejde o trendy. Cesta spočívá v objevování jedinečnosti a autor ukazuje, jak ji novým a neotřelým způsobem vyzdvihnout a docílit, že budete vypadat a cítit se skvěle.

NÁZEV SOUBORU: Krásná tvář.pdf

AUTOR: Scott Barnes

ISBN: 9788073913939

VELIKOST SOUBORU: 9,99 MB

STÁHNOUT ČÍST

Identity Studio - Krásná tvář spokojená já - Jeremenkova 106, 14000 Prague, Czech Republic - Rated 5 based on 1 Review "Skvělá péče! Během ošetření jsem...

Krásná tvář. Michaela Dombrovská, Lucie van Koten. Když spojí své síly, a hlavně znalosti Lucie van Koten, vítězka Czech Blog Awards a známá guru přírodní kosmetiky, a Michaela Dombrovská, lektorka obličejové jógy, vznikne ojedinělá publikace o péči o pleť.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY