S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou

Interdrought2020.com S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou Image
Trávit čas knihou S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou.pdf

AUTOR: Eva Chupíková

ISBN: 9788087627167

VELIKOST SOUBORU: 8,16 MB

STÁHNOUT ČÍST

S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou 2012, E. Chupíková. Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek.

0 hodnocení S pastelkami po zámku Hluboká nad Vltavou 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY