Léčivé rostliny od A do Z

Interdrought2020.com Léčivé rostliny od A do Z Image
Léčivé rostliny od A do Z je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Helen Farmer-Knowlesová. Přečtěte si s námi knihu Léčivé rostliny od A do Z na interdrought2020.com
V přírodě hledají lidé uzdravení odpradávna a dnes se k tomu ve velké míře navracejí. Účinky nejpopulárnějších léčivek, jako je heřmánek nebo lipový květ, zná zřejmě každý, ale víte, že lékem mohou být i obyčejné borůvky nebo jablka? Stačí je jen správně používat.V téhle knížce se dočtete, jak různé rostliny sbírat a připravovat, ale můžete nahlédnout i do historie bylinného léčitelství. A hlavně se dozvíte, na jakou nemoc co zabírá a jaký nejlepší postup zvolit.Těm, kteří se zabývají esoterickými záležitostmi, pak můžeme nabídnout posvátné rostliny pro duchovní uzdravení a esence na podporu řešení emocionálních a duševních problémů.

NÁZEV SOUBORU: Léčivé rostliny od A do Z.pdf

AUTOR: Helen Farmer-Knowlesová

ISBN: 9788073592707

VELIKOST SOUBORU: 6,55 MB

STÁHNOUT ČÍST

Do první části chystané trojdílné práce Léčivé rostliny - jejich vlastnosti, účinky a použití vybral byliny, ... Další kniha z úspěšné řady Rady bylináře Pavla, nyní s přehledem léčivých rostlin od A do Z a radami na jejich využití při léčbě a prevenci.

Rady bylináře Pavla 3 - Léčivé rostliny od A do Z - Léčivé rostliny od A do Z - Pavel Váňa . Další kniha z úspěšné řady Rady bylináře Pavla, nyní s přehledem léčivých rostlin od A do Z a radami na jejich využití při léčbě a prevenci.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY