Léčivé rostliny od A do Z

Interdrought2020.com Léčivé rostliny od A do Z Image
Trávit čas knihou Léčivé rostliny od A do Z! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Léčivé rostliny od A do Z a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
V přírodě hledají lidé uzdravení odpradávna a dnes se k tomu ve velké míře navracejí. Účinky nejpopulárnějších léčivek, jako je heřmánek nebo lipový květ, zná zřejmě každý, ale víte, že lékem mohou být i obyčejné borůvky nebo jablka? Stačí je jen správně používat.V téhle knížce se dočtete, jak různé rostliny sbírat a připravovat, ale můžete nahlédnout i do historie bylinného léčitelství. A hlavně se dozvíte, na jakou nemoc co zabírá a jaký nejlepší postup zvolit.Těm, kteří se zabývají esoterickými záležitostmi, pak můžeme nabídnout posvátné rostliny pro duchovní uzdravení a esence na podporu řešení emocionálních a duševních problémů.

NÁZEV SOUBORU: Léčivé rostliny od A do Z.pdf

AUTOR: Helen Farmer-Knowlesová

ISBN: 9788073592707

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rady bylináře Pavla 3 - Léčivé rostliny od A do Z - Léčivé rostliny od A do Z - Pavel Váňa . Další kniha z úspěšné řady Rady bylináře Pavla, nyní s přehledem léčivých rostlin od A do Z a radami na jejich využití při léčbě a prevenci.

Rostliny od A do Z; Katalog rostlin; Rostliny od A do Z; KATALOG - Zelenina (rajče, paprika, okurky, košťáloviny, salát, tykve) KATALOG - Orchideje; KATALOG - Kaktusy a sukulenty; KATALOG - Bylinky a léčivé rostliny; KATALOG - Roubovaná zelenina; KATALOG - Jahody; KATALOG - Balkonové květiny; Choroby a škůdci ovocných dřevin ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY